Půjč mi vidle....

25. února 2011 v 19:14 | Dyamirity |  Moje výšplechty
Podlehla jsem a vážně se do AK přihlásila. Změnili tam totiž celé vedení a už tam neox...nepanuj.... už tam NENÍ Tiskař, takže mi nic nebrání v tom to zkusit. Třikrát sláva!
Občas přemýšlím, jestli můžete nenávidět vlastní přátele. Je totiž několik druhů nenávisti.
1, Nenávist provolávací:
Ukázková scéna: Hate mi zase jednou něco poslala a tak teď ujíždím na opilecky založeném finském metalu, respktive na Korpiklaanech. No, řekněte popravdě, vy byste nebyli otrávení, kdyby jste pořád dokola museli poslochat písničky Tequila, Vodka a ještě jednu, která má naprosto nepochopitelný nápěvek Lalalaj, který z hlavy nedostanete ani kladivem. Proto Hate momentálně nenávidím. Nenávist provolávací se projevu hlasitými výkřiky:
"Já tě zabiju, ty jedna malá ****!"
2. Nenávist očividná:
Ten člověk je strašně otravný/namyšlený/povýšený/absolutně GRÁÁÁUR (nehodící zaškrtněte) a proto ho nemáte rádi. Ale očividně. Mračíte se na něj, jste na něj nepříjemní a sem tam i utrousíte poznámku o silné chuti onoho člověka zaživa nabodnout na ocelový rožeň.
3. Nenávist tichá:
Člověk. Vy. Blesky. Tiché. Vidíte, jak jde nenávist charakterizovat ve čtyřech slovech??
Ale to jsem úplně odbočila. Připadám si trochu jako doktor Vlach ze Saturnina. Ten taky začal o řemeslech a skončil u kritizování dnešní katolické církve... už ani nevím, o čem jsem chtěla původně psát =D
To, že jsem se konečně přihlásila do Autorského klubu jsem vám sdělila už na začátku. Chtěla bych, aby si SHI-team přečetlo trochu víc lidí. Profesor na gympúlu mě pořád přesvědčuje, ať o SHI-teamu udělám SOČku, ale mě to přijde jako vytahování, tak uvidím...
Včera jsem byla na anglické olympiádě, jen tak mimochodem. Skončila jsem osmá. A asi vůbec neumím anglicky. Přijedu do Londýna a první, co řeknu bude:
I am sorry, but I can't speak English. Please, do you know, where is the nearest police office? I want to call home.
Asi skončím s bruslením... dneska mě zastavila nějaká "paní" se dvěma dětmi, že už dlouho kouká, jak hezky jezdím, a jestli bych nemohla naučit bruslit jejího syna. No to mi řekněte, proč všichni, kdo mě vidí bruslit mají tendence mě zastavovat a rozplývat se nad mojí jízdou? Kdyby bruslili sedm let, taky by to uměli!!!
Už budu končit. Mám dneska dost....
Dyamirity
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 25. února 2011 v 19:26 | Reagovat

O tolik nenávisti to by mě nikdy nenapadlo. Jinak děkuju moc za minulou podporu v soutěži a jestli chceš můžeš hlasovat znovu  na http://miley-cyrus-is-the-best-forever.blog.cz/1102/sonc-6-kolo#komentar87421195, ted by mi to vázně pomohlo.
Nenávist provolávací :-D :-D..

2 Bleach Bleach | 25. února 2011 v 20:08 | Reagovat

Niekedy sa čudujem, nad čím ty rozmýšľaš :D Neber to ako kritiku, lebo mne sa to práveže páči...Hlavne ak o tom sem napíšeš :D

3 Lassie Lassie | Web | 26. února 2011 v 10:34 | Reagovat

Přesně tak... A teď hodně oblíbený článek. Justin Bieber je ostříhaný, exklusivní fotky ze salónu... To se objevuje skoro všude... :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama