Alpy~ Fotky~

30. ledna 2011 v 14:05 | Dyamirity |  Reporty
Jak jsem (kdysi) slíbila, ještě jednou se tu zmíním o svém týdením... výletu... v Alpách. S otcem, Fuchs a tátovým kamarádem jsem jela do Bormia v Itálii.

Byla to dlouhá cesta. Deset hodin. V autě. Člověk má už po čtyřech hodinách pocit, že neví, jak se používají nohy. A navíc byla pěkná nuda. Jedno z obveselení během cesty byly záplavy z tajícícho sněhu v Německu.

Fuchs: A co to jako bylo? To byl rybník, nebo jezero?
Táta: To bylo pole.

Ale nakonec jsme dorazili. Unavení, rozlámaní, někteří bez ušních bubínků (), protože celou cestu poslouchali písničky. Byli jsme ubytovaní v... no... byla to dloooouhá silnice a najednou pár baráčků. Takové město duchů. Naše ubytování bylo... no posuďte sami:

bormio2

Zvenčí to vypadá hezky, ale uvnitř nic moc. Mrňavounký.
Ale zase jsme měli z balkónu nádherný výhled do údolí.

bormio
Večerní pohled z okna. Je tam prdlajs vidět, ale bylo to fakt krásný.
Ale jak jsme zjistili, kompenzuje to lyžování. Hned první den jsme měli krásně. A sjezdovky byly úžasný. Ale znáte to. Po roce opět na lyžích, to člověk potřebuje chvíli, než si zase zvykne.

já a fuchs
Já a Fuchs. Jen tak pro zajímavost, já, čili D-chan, jsem ta v oranžové bundě. Tady jsme museli povinně pózovat na fotky pro mámu.

sjezdovka
Ehm... abych byla upřímná, nevybavuju si v jakém středisku tohle bylo. Jezdili jsme totiž ve třech.
bormio3
První dva dny bylo skvělé lyžování, ale den číslo tři byl v trochu jiném stylu. V tamtom středisku byla trochu nuda a tak jsme si řekli, co takhle volný terén? No... řekněme, že my si originálně nevybrali volný terén, kudy jezdí obyčejný lyžaři. My jsme sjeli... no, však se podívejte.
kocháme se

Kocháme se. A trneme hrůzou, jak se dostaneme z těch skal.
oh
Zde můžete vidět sklon svahu, z kterého jsme se snažili dostat. Zde zrovna odpočíváme. Tady na sobě ještě máme většinu vybavení. Bylo totiž strašné vedro a doteď mám opálený brejle. Na téhle fotce jsem trochu rozcuchaná.
oh2
Tady je to vidět snad ještě líp. Tady už ze sebe svlékám nepotřebné vrstvy. A Fuchs smrká.
lavina
Dodnes mi není jasné, jakto, že jsme neutrhli lavinu...
No, tak dál. Čtvrtého dne jsme si dali technickou pauzu, protože jsme to první tři dny trochu přeháněli a byli jsme lehce grogy. Takže jsme nahodili civil a vyjeli si do Livigna, bezcelní zóny. Měli jsme tam jeden velice důležitý úkol a to koupit mamince parfém.
sloup
Ten den strašně svítilo sluníčko, takže tam mžoury mžour mžouráme. Tady (opět) pózujeme, tentokrát před nějakou ledovou sochou. Tady jsem já ta v zelenokostkatý bundě. Vůbec si nevybavuju, co to tam dělám, taková póza! Ale ty kalhoty mi dělají strašně hubený nohy...
V Livignu jsem měla strašně dobrou pizzu. Mňam, mňam. Hned bych si to zopákla.
Poslední dva dny jsme měli pekelnou zimu (co to je kurník za slovní spojení??), takže jsme si pak už moc nezalyžovali. Už budu končit. Ještě jednu fotku na závěr. Moje oblíbená.
Pracovně jsem jí nazvala Krmení dravé zvěře:
mňam
Panini rulez!!
To je vše. Jen bych chtěla dodat, že třetí den jsem měla pocit, že jsem v Česku. Byli tam samý češi, jídelní lístek tam měli v češtině a dokonce, když jsme přišli do restaurace, pustili CD s českými písničkami.

Dyamirity
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám "deníkové" články?

Ano
Ne
Čtu jen komix

Komentáře

1 Tvoje hvězda Tvoje hvězda | Web | 30. ledna 2011 v 14:36 | Reagovat

závidím :))

2 Maki Maki | Web | 30. ledna 2011 v 22:43 | Reagovat

Oo drahá! už jsem ani nečekala že ten článek napíšeš! ale kdybys to neudělala, tak bych si tě na kronice podala xDDD Ty fotky jsou nádherné! jak já ti závidím! ty hory!! Taky jsme letos měli jet ale asi to nakonec nevyjde:´( snad příště :)

3 Bleach Bleach | 31. ledna 2011 v 12:18 | Reagovat

Ja tiež až zelenám závisťou :D Síce lyžovať neviem, ale nejaký výlet by som si dala... Mimo Slovenska som zatiaľ bola iba vo Viedni, mali sme tam exkurziu cez vianočné trhy... vtedy tam tiež boli iba samí Slováci a Česi :D A tá posledná fotka je fakt dobrá :D

4 Peter Peter | Web | 8. října 2011 v 20:56 | Reagovat

super fotky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama