*umírá na předávkování cukrovím*

26. prosince 2010 v 11:53 | Dyamirity |  Moje výšplechty
~Vánoce se pomalu blíží ke konci... a nevím jak vy, ale já ten zatracený bramborový salát nechci vidět minimálně půl roku...~

shira
A máme tady druhý svátek vánoční. Bohužel i bohudík. Salát, řízek a tu zatracenou polívku nechci už ani vidět. Člověk to má doma, pak u jedný babči, a ano, samozřetelně ještě takové to "Můj salát musíš ochutnat, já jsem do něj letos dala *doplňte si sami*!" u tet a jiného příbuzenstva.
Ale Vánoce se vydařily a já nakonec dostala vše, co jsem chtěla. Jeden dárek jsem dokonce dostala den před Vánocemi a to klobouk. A to ten nejúžasnější klobouk v ČR a asi i ve střední Evropě. S Hate jsme ve čtvrtek prolezli polovinu Žatce nž jsme ho našli fikaně maskovaný v nenápadně hromádce pod jakýmsi odpuzujícím bílým kepem. Ale našli jsme ho. Perfektní, dokonalý, černý klobouk v němž podle Hate vypadám jako gangster.
V onom klobouku jsem strávila i oba předchozí dny (přičemž jsem musela ignorovat narážky Fuchs, že klobouky se v místnosti nenosí a včera i Paola, patřící k tzv. vzdálenější rodině, který se mě pořád vyptával, jestli je mi zima na hlavu, nebo jestli poslouchám Stony...)
Jak to tak vidím, tohle bude článek na delší počtení, tak se pohodlně usaďte.
Náš štědrý den vypadá vždycky stejně. Ale tentokrát to byla ještě větší otrava než jindy, jelikož naši chtěli za každou cenu sledovat Tučňáky z Madagaskaru (...), takže jsme jedli až asi v půl šesté, i když mi s Fuchs jsme už chcípaly hlady.
Ale dárečky nám to vynahradily.Kromě takých blbostí jako oblečení (Nesnáším měkký dárky!) jsem obdržela třeba (další) plyšovou žirafu, pořádná sluchátka s asi dvoumetrovou šňůrou, takže teďka můžu poslouchat na počítači a nemuset se hrbit jako paragraf se skoliózou. Abyste rozuměli, nedávno jsme kupovali nový stůl na počítač (jako součást rekonstrukce obýváku) a zároveň s ním jsme vyhodili repráky, takže sluchátka musím mít zabodnutá do bedny počítače. A ta stojí na zemi. A sluchátka mají asi jen metr, takže poslouchám ohnutá až k zemi. Taky jsme jako rodina dostali rozšíření pro hru Česko (jsme strašně hravá rodina a zásobenější než každé druhé hračkářství), takže to paříme celé svátky.
Včera jsme byli u babičky a tety no. 1 u kterých jsem konečně dostala to třetí cédéčko 4tetu (Jáj!) a další dvě knížky - Mojí první vlastní Zeměplochu a Andělé a démoni od Browna, které jsem sice četla, ale co, takováhle knížka se jen tak neztratí. Problém je v tom, že mi poamlu začíná docházet knihovna. Respektive už došla. Nedávno jsem musela vyklidit další police od různých starých hraček, abych ty knížky měla kam dávat. Za chvíli budu muset vyházet veškeré oblečení, abych uvolnila další místo =D
Ten den jsme jeli ještě k tetě a u té jsem dostala naprosto dokonalou knížku. Malá černá, jakoby odřená knížečka se zlatou ořízkou a rádoby pergamenovými listy. Jmenuje se Ďáblovy deníky a je to vlastně takové shrnutí dějin formou Luciferova deníku. Doporučuju. Zvlášť dobrý je třeba přepis Desatera přikázání. Např. Nepokradeš - Budeš to považovat za "půjčku na dobu neurčitou".
Když to vezmu kolem a kolem, byli to vcelku vydařené Vánoce. Škoda, že jsou jen jednou za rok. Člověk by si to občas zopakoval i během roku, co říkáte?
Každopádně doufám, že vám se Vánoce taky vydařily a dostali jste vše, po čem vaše hamižná srdíčka prahla =D Během dneška sem přidám další díl SHI-teamu, je neděle, svátky nesvátky. A taky sem možná hodím nějakou tu kapitolku... no... přemýšlím čeho... V Pekle na zemi trochu porušuju Hatina autorská práva na jednu postavu, Jadeit Lišku jsem psala ve třinácti, Pracovní název je hudební povídka, Exitusem si nejsem úplně jistá... no uvidíme.

Dyamirity 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám SHI-team?

Ano
Ne
Ještě nevím =D

Komentáře

1 Hate Hate | Web | 26. prosince 2010 v 16:39 | Reagovat

Hoď sem Exitus, ty gangstere :D A dostala jsem Zaslanou poštu, heč :D

2 Maki Maki | Web | 27. prosince 2010 v 19:52 | Reagovat

je mi nějak špatně ale ne ze salátu - přejedla jsem se sladkým. jedny vánoce stačily. ale dostala jsem spoustu dárečků takže jsem si užila.. hra česko mě moc nebaví ale jsem strašně závislá na osadnících :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama