Who owns my time?!

24. listopadu 2010 v 18:20 | Dyamirity |  Moje výšplechty
hoshi
Achjo... další den, kdy mám pocit, že víc věcí už bych asi nestihla.
Poslední dobou jsem fakt v presu. Dnes jsem se třeba vzbudila v půl třetí ráno a nebýt hodin, klidně bych šla do školy. Do čtvrt na jedenáct jsem se totiž učila děják.
Navíc jakožto strašně aktivní člověk jsem si vyslechla ve školním rozhlase, že o vělkou přestávku je v aule schůzka zájemců o podílení se na školním filmu. Náš aktivní angličtinář totiž vymyslel, že každá škola ze Žatce si udělá film a bude soutěž. A já, jako kdybych měla málo práce, jsem si to tam nakráčela. Což pro mě znamená, že budu mít ještě míň volného času.
Náš třídní Zitko (toho už z dřívějších článků asi znáte) nám sdělil, že se máme naučit nějakou libovolnou básničku, která se nám bude líbit atd,atd. Se svojí sestřičkou (která na gympl chodila a Zitka ze srdce nenáviěla) jsme už kdysi vymyslely, co mu tam zarecituju.
Básničku Hovno do Jaroslava Vrchlického.
To je fakt boží kousek. Já osobně mám nejradši verš:
"Ať ho vysral cikán v háji, nebo slavný generál,
hovno podrží svou formu - no a smrdět bude dál."
Konec citace.
Poslední dobou mi nějak stávkuje počítač. Předevčírem jsem ho zapnula a trvalo HODINU A TŘI ČTVRTĚ než se mi vůbec otevřel Word. Už jsem myslela, že ten počítač prokopnu oknem. Čekat dvě hodiny, aby měl člověk pak dvacet minut čas na psaní povídky, to je trochu moc.
Super...
Nevyzná se někdo mezi vámi v počítačích, aby mi poradil, jak ho zase složit, až ho sežmoulám do kuličky o vlikosti tenisáku? Ne?
Mimochodem, přemýšlím, že sem budu dávat popisy postav, ale úplně vidím, jak vám sem naplivu i polovinu předvymyšleného příběhu. Jsem totiž přírodní spoilerák! 
Chjo... další článek o ničem... pomoc! Pomoc! O čem mám kurnik psát?? Help me, somebody!
Potřebuju Eisschoko...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alcielle Storm Alcielle Storm | Web | 24. listopadu 2010 v 18:43 | Reagovat

Oho, tu básničku neznám. Zní dobře XD
Jinak jsi mě příjemně překvapila. Čtu posledních pár řádku a najednou: "Helemese, další přírodní spoilerák a já už myslela, že jsem ohrožený druh." A pak mám být normální, že? X.x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama