Poznámky k 3. volume

17. září 2010 v 20:29 | Dyamirity |  Poznámky III.
Poznámky
Příští díl...
     Tak tady máte první ručně psané poznámky a reklama na další volume =D Ve dvojce to bylo sice taky, ale.... dvojka nám jaksi chybí.
     Dodala bych snad jenom to, že trojka, respektive poslední kapitola trojky, se docela špatně skenovala. Předkreslila jsem si jí totiž tužkou a pak jsem byla líná, abych to gumovala.
     Nebo spíš, maminka mi zakázala gumovat v obýváku, kde obvykle pracuju, prý že nebude věčně vysávat gauč a koberec, který je po mém gumování vždycky pokrytý několikacentimetrovou vrstvou gumových cucků.
     V novém obýváku teď nemáme koberec, ale lino, takže i když mám zakázáno gumovat, nejednou jsem si pěkně pogumovala a pak hupky dupky pro smetáček a lopatičku.
    No zpátky k tomu volume... črty se občas s finální kresbou rozcházely a tak jsem musela progumovávat ty nejhorší ještě teď a nebo potom v Photofiltru.
    Potom chci opravit poznámky. Nepsala jsem to jen čtrnáct dní. Čtrnáct dní trvaly nákresy, kterých jsem schopná udělat 60 stránek za den =D Dokreslování centropenem pak trvalo další měsíc.
    Tenhle díl je fakt strašně černobílý. Ještě jsem neviděla, jak je to bez Shiřiných vlasů (například) děravé. Taky to ještě nebylo v době, kdy jsem si kupovala nové centropeny a tak ještě v čtyřce jsou místa, kde je vidět přechod centropenů nebo rozvrzané linky těch dopsávajících.
     To je asi všechno. Teď přijde čtyřka. Myslím, že trojka je takový mezník mezi lepší a horší kresbou. Čtyřka už se zlepšuje, ale trojka má pořád placaté profily a špatné proporce. Ale čtyřka už se zlepšuje.... myslím ^_^
     Doufám, že se vám trojka líbila a vydržíte to se mnou i do dalších dílů.
     Pá a dobrou noc,
 Dyamirity

P.S. : K té reklamě na další díl. O Sakuře... sice jsem to plánovala tři volume, ale Sakura se i přes upoutávky ve třech dílech objeví až v šestce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám SHI-team?

Ano
Ne
Ještě nevím =D

Komentáře

1 Bleach Bleach | 18. září 2010 v 17:08 | Reagovat

Teším sa na ďalšie diely :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama