Kapitola 8. : Řetěz táhnoucí mne zpátky

29. srpna 2010 v 18:30 | Dyamirity |  Kapitola 8.
A je tady poslední přepisovaná kapitola. Už mám pro vás připravenou devátou kapitolu z dalšího volume, tak nebudete muset čekat tak dlouho =D

ŘETĚZ TÁHNOUCÍ MNE ZPÁTKY

Klik na celý článek.


  • Předchozí kapitola končila, když si Shiramizu uvědomila přítomnost démona třídy X. Teď má problém, jak se uprostřed tyranského tělocviku dostat pryč ze školy.

  • Vyřeší to jako správná hrdinka mých komixů. Jednoduše seskáče z tribuny, pořádně napálí do poblíž ležícího míče a sejme Chidoriho k zemi. (Poznámka: Tuhle scénu jsem milovala, zvlášť Chidoriho pohled, když ho zasáhla míč T_T)

  • Shiramizu s falešnou starostlivostí Chidoriho popadne a táhne ho pryč. Když se za rohem promění do podob shinigami, Shiramizu zjistí, že se její mundůr změnil do tvaru který je víc podobný Shigaiskému standartu . Uvědomuje si, že jí Shigai pomalu ale jistě táhne zpátky.

  • Když dorazí na místo, kde by měl být démon, najdou jen silnou energetickou stopu, kterou za sebou zanechal. Tak se jen rozloučí a jdou domů.

  • Týž večer je Chidori ve svém pokoji a leží na posteli. Hoshi si čte mangu SHINIGAMI, kterou mu půjčil Yomaru. Narozdíl od Chidoriho se mu líbí a sděluje Chidorimu, že je podle skutečné události; trochu upravené, ale podle skutečné události. Vyruší je zvonek. Chidori sejde dolů, dveří se však zmocní Suzume. Stojí tam Shiramizu a chce mluvit s Chidorim.

  • Chidori obě dívky seznámí, Suzume utíká na rande s Akumou a Shiramizu mu konečně může říct, proč přišla. Našla toho démona z odpoledne. Na telefonu, který je kromě mobilu i lokalizátor démonů, mu ukazuje démonovu polohu a sděluje mu, že démon má lidskou formu. Ještě než stihne říct něco dalšího, otočí se. Chidori se nad ní však sklání, aby jí viděl přes rameno do mobilu...

....co bylo dál, to si můžete domluvit... a nebo si počkat pár minut na další kapitolu =D
Tohle byla poslední přepisovaná, teď už bude zase komix.

Dyamirity xxx

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám SHI-team?

Ano
Ne
Ještě nevím =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama